A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, спорту та молодіжної політики виконавчого комітету Яремчанської міської ради Івано-Франківської області

Методичне об'єднання вчителів фізичного виховання

Відбулося методичне об’єднання вчителів фізичної культури м.Яремче

 

20 березня  на базі Микуличинської ЗОШ І-ІІІ ст.  відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів фізичної культури на тему: «Удосконалення фахової компетенції вчителя».

Про освітньо-виховне середовище навчального закладу розповіли директор Микуличинської ЗОШ І-ІІІ ст. Венгриняк Я.В. та заступник директора з навчально-виховної роботи Онутчак О.В. Усіх присутніх із планом роботи семінару ознайомив методист ММК Бенько Р.В..

Показовий урок в 6-А класі на тему: «Волейбол. Техніка прийому та передач м’яча двома руками зверху та знизу. Нижня пряма подача. Застосування вмінь та навичок у навчальній грі» провів  досвідчений вчитель вищої категорії Гриньків Ігор Миколайович Учні продемонстрували  теоретичні знання з історії та правил волейболу та показали уміння гри  у волейбол. Урок проведено на високому методичному рівні, а педагог ще раз довів свою професійну майстерність.

Вчителі Гриньків І.М. та Онутчак В.В. запросили присутніх  на захід: «Веселі старті» серед учнів 5-х класів. Учні із завзяттям змагалися у різноманітних конкурсах: на кращу емблему,  знання  історії олімпійського руху та змагалися у веденні баскетбольного м’яча «змійкою», зустрічній естафеті, бігу із тенісною ракеткою і м’ячиком та в перетягуванні канату.

На обговоренні заходів зазначили, що педагоги працюють на високому рівні, про що й свідчив позитивний настрій, який створили вчителі та учні.

На завершення засідання міського методичного об’єднання було розглянуто та схвалено навчально-методичний посібник «Організація та суддівство змагань з видів спорту» укладачі методист Р.Бенько та головний спеціаліст управління освіти Д.Федюк.

 

Міський семінар директорів шкіл Яремчанського регіону. Крокуємо в ногу з часом 

Сьогодні вагомою освітянською проблемою є формування готовності педагогічних працівників всіх  закладів освіти до роботи в умовах становлення Нової української школи. Адже  школа нового типу сьогодні-це не тільки зміна назви школи. Головне в ній, щоб центром освітнього процесу стала дитина з її складним світом думок, почуттів, відповідальним ставленням до процесу здобування знань та їх застосування в реальних життєвих ситуаціях…

09:34 26.02.2018

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень