A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, спорту та молодіжної політики виконавчого комітету Яремчанської міської ради Івано-Франківської області

"Серцем єдиними, ми - Україна"

09.04.2024  року на території Яремчанської МТГ було проведено міський етап обласного конкурсу "Серцем єдиним, ми - Україна". Конкурс проводиться з метою посилення національно-патріотичного виховання, сприяння духовно-моральному та естетичному вихованню учнівської молоді, виявлення, підтримки талановитих дітей, залучення їх до активної участі в мистецькому житті, сприяння психологічному розвантаженню учнів.
Учасники команд  представляли свої логотипи та композицію патріотичної тематики, яка поєднувала в собі елементи театрального, вокального, хореографічного та музичного напрямів, крім того, команди готували творчі проекти. Тема проектів була - герої свого населеного пункту , громади, району, області (учасників АТО, російсько - української війни, воїнів УПА, Січових Стрільців, учасників Першої та Другої світових воєн).
 Творчі проєкти  висвітлювали теми "Легіон Січових Стрільців", діяльність ОУН на території громади, боротьбу в часи Другої світової війни ,  більшовицькі репресії , героїв, які загинули в боротьбі з комуністичним режимом, а також  присвячені пам'яті полеглих воїнів початку російсько - української війни та перші бойові дії на теренах України, життєвий та бойовий шлях воїнів.
 Отже, за підсумками протоколів журі :
• I місце  - посіла команда Яремчанського ліцею №1.
Команда - переможець готується брати участь в районному етапі цього конкурсу.

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень